Agri plastics

Z miłości do cieląt

Agri Plastics zajmuje się wdrażaniem oraz dystrybucją najwyższej jakości urządzeń oraz rozwiązań technologicznych wykorzystywanych przez wiodących hodowców bydła mlecznego. Skupiamy się na 5 głównych aspektach odchowu cieląt: wentylacja, ściółka, temperatura, karmienie i zarządzanie chowem bydła.

Odchów cieląt w systemie iglo przyczynia się do lepszej odporności i zdrowotności cieląt i mniejszych upadków. Cielęta lepiej znoszą chów na świeżym powietrzu niż w wilgotnej, zapylonej oborze. Indywidualne podejście do zwierzęcia poprzez częste doglądanie zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania zaraźliwych chorób cieląt. Ponadto cielęta są mniej bojaźliwe dzięki częstszemu, bezpośredniemu kontaktowi z człowiekiem.

nasze produkty

Domek dla cieląt SSL

Najnowszy domek SSL firmy Agri-Plastics to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku. Jest on idealny dla mniejszych cieląt lub dla systemów z krótszym okresem odchowu indywidualnego. Domek SSL zawiera żłób wraz z dwoma wiaderkami, wentylacje dachową, tylne drzwi 3 w 1 oraz dolne otwory wentylacyjne.

Domek dla cieląt SL

Domek SL jest stosowany dla standardowego okresu odchowu wynoszącego do 6 tygodni. W komplecie wentylacja dachowa, tylne drzwi 3 w 1, dolne otwory wentylacyjne oraz uchwyt z dwoma wiaderkami, których montaż możliwy jest zarówno z tyłu jak i przy bocznych drzwiach. 

Domek dla cieląt EXL

Domek EXL firmy Agri-Plastics to najlepiej sprzedający się model od 18 lat. Zaprojektowany dla dłuższego odchowu indywidualnego, sięgającego 8-10 tygodni. Dzięki tak dużej powierzchni, daje lepszą ochronę przed wiatrem, deszczem i śniegiem w miejscach z chłodniejszym klimatem

Domek grupowy

Group Hutch to domek grupowy dla 5-6 cieląt w zależności od wieku. Odchów w domku grupowym rozpoczynamy po zakończeniu odchowu w domku indywidualnym. Celem jest ograniczenie stresu cielaków poprzez łagodne przejście z systemu indywidualnego na grupowe. Przenosząc odstawione cielęta do domku grupowego Agri-Plastics, wyeliminujesz rywalizację o pożywienie i wodę, a cielęta przyzwyczają się do obecności innych cieląt.

Zagrody wewnętrzne Drop-in-Go system

Plastikowe zagrody wewnętrzne firmy Agri-Plastics, to idealny sposób na odchów cieląt wewnątrz budynków, hal czy obór.

Są one lekkie a montaż i demontaż jest bardzo prosty i szybki. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykorzystać budynek w najlepszym stopniu w danej chwili. Materiał użyty do produkcji sprawia, że produkty te są ekstremalnie wytrzymałe.

Zagrody wewnętrzne system Flex-Pen

Nowy samodzielny system Flex-Pen posiada wyjmowane panele boczne, dzięki czemu cielaki można z łatwością grupować lub rozdzielać ze względu na ich dobrostan lub stan zdrowia. Rozwiązanie to posiada wiele możliwych konfiguracji i może być wydłużane do woli. Na ten moment, system ten jest jedynym na rynku oferującym tak proste łączenie i dzielenie kojców. 

Wanny do dezynfekcji

Regularne kąpiele racic  w wannie przyczyniają się do poprawy zdrowotności racic, a tym samym przekładają się na wydajność i zyski. Specjalnie zaprojektowanie dna naszych wanien, powoduje rozchylanie się racicy dla lepszej penetracji. Produkt ten jest wykonany z bardzo wytrzymałego polimeru i posiada podwójne ściany, dzięki czemu nie ma potrzeby wzmocnienia drewnianą ramą.

Dlaczego My?

Doświadczenie
Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży hodowli bydła

Współpraca?
Współpracujemy z wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrą, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

Konsultacje
Dzięki zaufaniu, wspólnie z hodowcami zapewniamy cielętom optymalny start życiowy.

Najlepsze ceny
Stosujemy sprawdzone rozwiązania dlatego też oferujemy najkorzystniejsze ceny.

Gwarancja
Domki są mocne, trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dobra wentylacja i łatwość czyszczenia czyni je wyjątkowo higienicznymi.

Serwis
Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oparte na doświadczonej kadrze.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkich Twoich pytaniach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

tel: +353 91 399 903 | e: team@agricomfort.com